• sns01
 • sns02
 • sns05
 • sns07
 • sns06

TE-781IB patina akulli

Përshkrim i shkurtër:

Materiali: Shell: PP ndikim të lartë Rreshtim material rezistent: rrjetë + EVA shkumë + Shasia: Dy-copë kornizë aliazh alumini ose PP Duke: ABEC-5 karbonit çeliku Madhësia dhe rrotat: 82A PU rrota hedh XS # (27-30) 64 * 24mm S # (31-34) 70 * 24mm M # (35-38) 72 * 24mm L # (39-42) 76 * 24mm XL # (43-46) 76 * 24mm


 • FOB Çmimi: US $ 7-30 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Vendi i origjinës: Zhejiang, China (Mainland)
 • Furnizimi Aftësia: 80000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T, West Bashkimi
 • Detail Product

  Produkt Tags

  materiali:

  Shell: PP ndikim të lartë materiale rezistente

  Rreshtim: rrjetë + EVA shkumë +

  Shasia: Dy copa alumini kornizë aliazh ose PP

  Duke: ABEC-5 çeliku karboni

  Madhësia dhe rrotat:

  82A PU hedh rrota

  XS # (27-30) 64 * 24mm

  S # (31-34) 70 * 24mm

  M # (35-38) 72 * 24mm

  L # (39-42) 76 * 24mm

  XL # (43-46) 76 * 24mm


 • Previous:
 • Next: