• sns01
 • sns02
 • sns05
 • sns07
 • sns06

1765-1 Arm zhvillues

Përshkrim i shkurtër:

Forca dore: Për ushtrimin forcën dore dhe fleksibilitetin; dispozicion për Introflexion gruar për tuaj fizik mirëqenien dhe përmirësimin e physique.


 • FOB Çmimi: US $ 7-30 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Vendi i origjinës: Zhejiang, China (Mainland)
 • Furnizimi Aftësia: 80000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T, West Bashkimi
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Forca dore:
  Për ushtrimin forcën dore
  dhe fleksibilitetin; dispozicion për
  Introflexion gruar
  për tuaj fizik mirëqenien
  dhe përmirësimin e physique.


 • Previous:
 • Next: