• sns01
  • sns02
  • sns05
  • sns07
  • sns06

Cfare ne ofrojme

Produkte Featured

Historia jonë

Ningbo Swan Sport Appliance Prodhim Co, Ltd ishte themeluar në Ningbo, një qytet i bukur port në vitin 1998. Kjo është një ndërmarrje të madhe private e sportit accessory që integron kërkimin shkencor, zhvillimin, projektimin dhe shitjet e patina patina. Kompania zotëron një seri e tërë e pajisjeve të prodhimit dhe të përpunimit të teknologjive të pavarur dhe të plotë. Ka lloje të ndryshme të produkteve të reja, patina Swan janë një nga më të shitur dhjetë markave të skate rul në Kinë.

Lexo më shumë

Arritje të reja

Na ndiq