• sns01
 • sns02
 • sns05
 • sns07
 • sns06

ТЕ-QR002 Quad ролерки

Краток опис:

Материјал: Шел: ПП висока отпорност на удари материјали Поставата: решетката + + ЕВА пена на шасијата: ПП отпорни на високо влијание материјал Лежиште: 608Z Големина и тркала: ПВЦ тркала S # (28-31) 64 * 24mm (три тркала) M # (32 -35) 64 * 24mm (четири тркала) L # (36-39) 70 * 24mm (четири тркала)


 • ФОБ Цена: US $ 7 - 30 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Земја на потекло: Жеџијанг, Кина (континентална)
 • Набавка Способност: 80000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T, Запад Унија
 • детали за производот

  Тагови производ

  материјал:

  Шел: ПП висока отпорност на материјалот

  Поставата: решетката + + ЕВА пена

  Шасија: ПП отпорни на високо влијание материјал

  Лежиште: 608Z

  Големина и тркала:

  ПВЦ тркала

  S # (28-31) 64 * 24mm (три тркала)

  M # (32-35) 64 * 24mm (четири тркала)

  L # (36-39) 70 * 24mm (четири тркала)


 • Претходно:
 • Следно: