• sns01
 • sns02
 • sns05
 • sns07
 • sns06

ТЕ-781is мраз скејт

Краток опис:

ТЕ-781is мраз скејт Материјал: Шел: ПП / Па високо влијание материјал Поставата: Анти вибрации Материјал: ниска температура ПВЦ Блејд: Висока јаглероден челик Големина: S # (31-34) M # (35-38) L # (39- 42)


 • ФОБ Цена: US $ 7 - 30 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Земја на потекло: Жеџијанг, Кина (континентална)
 • Набавка Способност: 80000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T, Запад Унија
 • детали за производот

  Тагови производ

  ТЕ-781is мраз скејт

  материјал:

  Шел: ПП / Па високо влијание материјал

  Поставата: Анти вибрации

  Материјал: ПВЦ ниска температура

  Блејд: Висока јаглероден челик

  Големина: S # (31-34) M # (35-38) L # (39-42)


 • Претходно:
 • Следно: