• sns01
 • sns02
 • sns05
 • sns07
 • sns06

ТЕ-281B Stiching toecap лизгалки

Краток опис:

Материјал: Шел: ПП висока отпорност на удари материјали Поставата: решетката + + ЕВА пена на шасијата: Две парчиња од легура на алуминиум рамка Лежиште: ABEC-5 јаглерод Големина челик и тркала: 82А СТП кастинг тркала S # (30-33) 64 * 24mm M # (34-37) 70 * 24mm L # (38-41) 72 * 24mm


 • ФОБ Цена: US $ 7 - 30 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Земја на потекло: Жеџијанг, Кина (континентална)
 • Набавка Способност: 80000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T, Запад Унија
 • детали за производот

  Тагови производ

  материјал:

  Шел: ПП висока отпорност на материјалот

  Поставата: решетката + + ЕВА пена

  Шасија: Две парчиња од легура на алуминиум рамка

  Лежиште: ABEC-5 јаглеродни челик

  Големина и тркала:

  кастинг тркала 82А СТП

  S # (30-33) 64 * 24mm

  M # (34-37) 70 * 24mm

  L # (38-41) 72 * 24mm


 • Претходно:
 • Следно: