• sns01
 • sns02
 • sns05
 • sns07
 • sns06

скејтборд 562

Краток опис:

Материјал: 7 слоеви Кинески североисточно Maple Производ Големина: 31'x8 'камионот: 5' стипса со сликарство тркала: 52x32mm СТП Лежиште: ABEC-7 хром челик


 • ФОБ Цена: US $ 7 - 30 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Земја на потекло: Жеџијанг, Кина (континентална)
 • Набавка Способност: 80000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T, Запад Унија
 • детали за производот

  Тагови производ

  Материјал: 7 слоеви Кинески североисточно Maple

  Производ Големина: 31'x8 "

  Камион: 5 'стипса со сликарство

  Скратен: 52x32mm СТП

  Лежиште: ABEC-7 хром челик


 • Претходно:
 • Следно: