• sns01
  • sns02
  • sns05
  • sns07
  • sns06

Контактирајте не

Ningbo SWAN SPORTS АПАРАТОТ производство CO., LTD.

адреса

Бр.51, Лејн 776, YUFAN Исток Road, Zhenhai, Ningbo, Жеџијанг, Кина

Е-пошта

info1@swanskates.com

телефон

86-574-86365992

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?