• sns01
  • sns02
  • sns05
  • sns07
  • sns06

Што нудиме

Избрана Производи

нашата приказна

Ningbo Лебедово Спорт апарати Производство копродукции, Ltd е основана во Ningbo, убава пристаништето на градот во 1998 година Тоа е голем приватно претпријатие на спортски додаток кој ги интегрира истражување, развој, проектирање и продажба на ролерки. Компанијата е сопственик на цела низа на независни и комплетна опрема за производство и обработка на технологии. Постојат различни видови на нови производи, Лебедово Ролери се една од десетте најдобро продаваниот брендови ролери скејт во Кина.

Прочитај повеќе

Нови пристигнувања

Следете нас